Współpraca

 Współpracuj z nami i pomóż nam uczynić Klub Dzikie Gęsi jeszcze lepszym!

P1130557 - KopiaPola do współpracy:

1) Sponsoring
Zachęcamy do finansowego wspierania Dzikich Gęsi Zielonka. Pieniądze przekazane naszemu Klubowi przekładają się na spełnione marzenia wielu dzieci. Również Ty masz szansę aby dołożyć swoją cegiełkę do naszych sukcesów oraz uzyskać reklamę dla firmy za pośrednictwem klubu. W sezonie 2016-17 przewidziana jest możliwość uczestnictwa w projekcie: „Sponsoring Drużyny” oraz „Sponsoring indywidualny zawodniczek”. Niebawem będzie dostępna oferta.

2) Partnerstwo
Możliwa jest współpraca polegająca na wymianie wzajemnych możliwości. Wiele firm i osób może nam zaoferować swoją pomoc (niekoniecznie finansową) a w zamian za to proponujemy korzystanie ze wszystkich zasobów jakimi dysponuje klub sportowy, posiadający kilkadziesiąt członków oraz organizujący imprezy dla kilkuset osób.

3) Wolontariat
Jeśli masz trochę wolnego czasu, ochoty i zapału do działania to zachęcamy do zaangażowania się w życie DGZ. Nasz klub stale potrzebuje pomocy, np. przy organizacji spotkań ligowych lub eventów. Wolontariat jest fajnym sposobem aby poprawić swoje samopoczucie, pomóc innym, zdobyć doświadczenie i poznać wiele nowych ciekawych osób. 

4) Kluby Partnerskie
W ciągu ostatnich lat współpracowaliśmy z trzema szwedzkimi klubami: Endre, Visby oraz IKSU. Kontakt ten był dla nas bardzo owocny. Jeśli twój klub ma nam coś do zaoferowania, np.: mecz towarzyski, wspólny wyjazd na turniej lub obóz sportowy to prosimy o kontakt 🙂


 KONTAKT:  >>> KLIKNIJ TUTAJ <<<