Przekaż 1% podatku na Dzikie Gęsi w 2019 roku

1

Dzikie Gęsi zawarły umowę i zostały partnerem fundacji Młodzi – Młodym. Za pośrednictwem fundacji możemy pozyskiwać środki z 1% podatków dochodowych naszych sympatyków. Zachęcamy naszych kibiców do wsparcia Dzikich Gęsi!

Aby przekazać nam 1% podatku prosimy wskazać w deklaracji podatkowej nasz Klub jako beneficjenta, podając KRS naszego partnera 0000270261 z celem szczegółowym Dzikie Gęsi 7735.

Jak przekazać 1% w 2019?

„Zgodnie z założeniami usługi Twój e-PIT, podatnik nie będzie musiał wypełniać wniosku czy też składać deklaracji w celu rozliczeniu podatku dochodowego. Już od 15 lutego br. dostępna będzie usługa, w ramach której Krajowa Administracja Skarbowa sama przygotuje deklaracje PIT-37 i PIT-38 za rok 2018. W kolejnym roku lista automatycznie wypełnianych formularzy ma być rozszerzana.

Wypełnione w ten sposób deklaracje podatkowe będą udostępniane podatnikom do wglądu oraz ewentualnego uzupełnienia. W ramach usługi możliwe będzie więc np. uzupełnienie deklaracji o ulgi i darowizny. Podobnie będzie z dobrowolnymi decyzjami o przekazaniu OPP 1 proc. swojego podatku.

Za pośrednictwem usługi Twój e-PIT można będzie także przekazywać 1 proc. podatku PIT. W tym przypadku wystarczy potwierdzić – poprzez profil zaufany lub wpisanie odpowiednich danych (m.in. PESEL i kwota przychodu w deklaracji za 2017 r.) – swoją tożsamość w serwisie podatkowym. Następnie można wybrać z listy KRS numer konkretnej OPP i opcjonalnie podać także cel szczegółowy, na jaki przeznaczone zostać mają pieniądze.”

Zachęcamy do odwiedzenia profilu Dzikich Gęsi na stronie fundacji, gdzie można pobrać bezpłatny program PIT:

>>> Profil Dzkich Gęsi na stronie Fundacji Młodzi Młodym oraz bezpłatny program PIT – tutaj <<<

dziekujemy-860x280

Środki uzyskane z 1% trafią na konto klubu na przełomie listopada i grudnia 2019 roku, informacja o wielkości wsparcia zostanie opublikowana na stronie klubu.

Środki z 1% jakie udało nam się zebrać w latach ubiegłych:

  • 2018 – 237 zł 15 gr.
  • 2017 – 988 zł 65 gr.